Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kmt/ftp/okna/drzwi/news/22/105/Firma-KMT-Stal-Liderem-Rynku-Stolarki/index.html:1) in /home/kmt/ftp/okna/header.php on line 1
KMT - okna PVC, okna aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe

Aktualności


Relacja z międzynarodowych targów Budma 2015


Złoty medal z międzynarodowych targów Budma 2015Powrót na stronę główną


Zaproszenie na Targi Budma 2015

Grupa KMT ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2015, które odbędą się w dniach 10-13 marca 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy do pawilonu 3A stoisko 14-15.Powrót na stronę główną


Firma KMT Stal Liderem Rynku StolarkiSzanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż marka KMT uzyskała tytuł LIDERA NA RYNKU STOLARKI 2014! Wyróżnienie zostało przyznane przez Centrum Analiz Branżowych, zaś wręczenie certyfikatów odbyło się w dniu 18 września 2014 w Warszawie podczas uroczystej Gali Liderów Rynku.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym kontrahentom za zaufanie i nieocenioną pomoc. To dzięki Wam osiągamy sukcesy.

Z wyrazami podziękowania
Zarząd Grupy KMT


Powrót na stronę główną


Poznaj świat okien KMT. Szczegóły pod adresem www.oknakmt.pl

Zapraszamy.Powrót na stronę główną


Grupa KMT ma zaszczyt zaprosić na Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2014, które odbędą się w dniach 11-14 marca 2014 roku.

Serdecznie zapraszamy do pawilonu 8a stoisko 6-7.Powrót na stronę główną


Szanowni Państwo,


serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą tegoroczną - trzecią edycją Cennika Wyrobów, który zaczyna obowiązywać z dniem 09 września 2013.

  W nowej ofercie m.in.:

 • - naświetla górne i boczne
 • - nowe wzory drzwi KMT PLUS - w tłoczeniu VIIs i XIs
 • - ościeżnica aluminiowa ENERGY 60
 • - drzwi dwuskrzydłowe w kolorze winchester

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty.


Powrót na stronę główną


Firma KMT Stal Liderem Rynku StolarkiNiezmiernie miło nam poinformować Państwa, że firma KMT Stal została Liderem Rynku Stolarki 2012, według miesięcznika branży stolarki budowlanej Forum Branżowe.

Dziękujemy za wyróżnienie.


Powrót na stronę główną


INFORMACJA HANDLOWAZ dniem 11.03.2013 roku wprowadzamy aktualizację oferty drzwi stalowych KMT, która przede wszystkim zostaje poszerzona o kilka interesujących „nowości”.
Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany spotkają się z aprobatą i zainteresowaniem ze strony Państwa klientów, a w konsekwencji zaowocują niewymiernymi
korzyściami i satysfakcją odbiorców.

Aktualny asortyment drzwi określa Cennik Wyrobów edycja II 2013.
NOWY ASORTYMENT
 • Drzwi KMT PLUS wzór XIs6.
 • Drzwi KMT PLUS PREMIUM.
 • Drzwi dwuskrzydłowe kolor orzech włoski i wenge.
 • Drzwi dwuskrzydłowe w każdym tłoczeniu.
 • Drzwi KMT PLUS z dostawkami w każdym tłoczeniu.
 • Przeszklenie dekor 06 w drzwiach KMT PLUS z ramką Inox.
 • Ościeżnica KMT11 CP.
 • Pochwyt gięty.
 • Samozamykacz.

ZMIANA CEN
 • Drzwi KMT PLUS z ramką inox.
 • Drzwi KMT Dwuskrzydłowe.
 • Drzwi KMT Plus z dostawkami.
 • Wkładka + wkładko/gałka klasy C.
 • Wizjer.
 • Listwa maskująca.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
W razie pytań nasi konsultanci pozostaja do Państwa dyspozycji.

Zarząd Grupy KMT


Powrót na stronę główną


Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA 2013 - relacja

Kolejny rok z rzędu mieliśmy okazję czynnie uczestniczyć w Międzynarodowych Targach BUDMA. To dla nas bardzo istotne wydarzenie dające możliwość bezpośredniego kontaktu z kontrahentami. W szczególności zależy nam na opiniach i sugestiach, które mobilizują nas do działania i opracowywania nowych rozwiązań. Jednak, aby tego dokonać niezbędna jest dobrze zorganizowana, nowoczesna infrastruktura. W dwóch zakładach produkcyjnych: KRAT-MET w Kobylnicy k/Słupska oraz TERMA w Słupsku, zatrudniamy 350 osób. Dysponujemy 25 tys.m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej wyposażonej w nowej generacji park maszynowy oraz flotę, na którą składa się 30 samochodów ciężarowych o dużej ładowności, które przystosowaliśmy pod transport drzwi i bram garażowych.

W tym roku zaprezentowaliśmy wiele ciekawych nowości, a m.in. drzwi wejściowe w tak zwanym tłoczeniu 3D. Jest to innowacyjny sposób tłoczenia blachy laminowanej, który polega na jej wytłoczeniu zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz, co daje efekt przestrzenny. Z dumą stwierdzamy, że jesteśmy pionierami takiego sposobu tłoczenia. Drzwi w tłoczeniu 3D będą idealną propozycją dla klasycznej, stylowej architektury. Natomiast z nowoczesnych wzorów przygotowaliśmy kolekcję drzwi DUO KOLOR, czyli połączenie w jednych drzwiach dwóch kolorów laminatów np. czerwony i antracyt, w których łącznikiem jest ramka inox. W serii drzwi KMT PLUS pojawiło się także przeszklenie lustro weneckie oraz szyba antywłamaniowa P4. Kolejna nowość, to naświetla górne i boczne, które będziemy wykonywać we wszystkich kolorach laminatu oraz w różnych szerokościach i wysokościach. Wprowadziliśmy też ościeżnicę „ciepłą” TERMA i próg „ciepły” TERMA, których zadaniem jest niwelowanie zjawiska przemarzania lub pocenia się ościeżnicy. Na targach nie mogło również zabraknąć ekspozycji bram garażowych segmentowych. Nasi Odbiorcy mają do wyboru bramy w różnych tłoczeniach i kolorach. Będziemy mogli zaproponować Klientom bramę i drzwi w komplecie, w tym samym odcieniu oraz w idealnie komponujących się ze sobą wzorach, również z przeszkleniem.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznych targów. Mieliśmy okazję spotkać się z wieloma Kontrahentami i poznać ich opinie na temat nowej oferty. Teraz pozostaje nam brać się ostro do pracy i już myśleć nad kolejnymi nowymi rozwiązaniami.

A na tą chwilę pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które mieliśmy przyjemność gościć na stoisku KMT i mamy nadzieję na ponowne spotkanie na kolejnej Budmie.