Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kmt/ftp/okna/nowosci/index.html:1) in /home/kmt/ftp/okna/header.php on line 1
KMT - okna PVC, okna aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe

Nowości


Stolarka aluminiowa przeciwpożarowa


Nowe drzwi stalowe KMT PLUS 75


Nowe wzory tłoczeń


Systemy okienne KMT

Już wkrótce - systemy okienne najwyższej jakości


Jak w innych dziedzinach, tak i w branży okiennej na rynku znajduje się ogromna ilość produktów. Wszystkie są reklamowane jako najlepsze i posiadają mnóstwo „marketingowych atestów” niepotwierdzonych przez niezależne instytuty. Na co więc należy zwrócić uwagę przy wyborze stolarki PVC, aby dokonać dobrego wyboru?

Oferując Państwu konstrukcje okienne z systemów VEKA, oferujemy nie tylko kształt, czy formę zamkniętą profilem PVC. W oknie z systemów VEKA zawieramy:

■ Najnowocześniejsze i stale kontrolowane technologie produkcji i foliowania profili PVC. Nowoczesne systemy zarządzania produkcją profili, ich magazynowania i logistyki.

■ Jakość opartą na tradycji technologicznej VEKA: ZAWSZE KLASA A**, czyli systemów o grubości ścianek 3 mm (tolerancja 0,2 mm)*. Wraz z nowymi systemami Softline 82 oraz Artline 82, VEKA wprowadza technologię wklejania pakietów szybowych. Technologia ta poprawia parametry cieplne i akustyczne gotowych okien.

■ Odcięcie się od niebezpiecznej tendencji produkcji profili o grubości ścianek mniejszej niż 2,8 mm, czyli w klasie B i C.

■ Technikę okienną, pozwalającą wykonywać konstrukcje okienne o własnościach eksploatacyjnych deklarowanych do Znaku CE, wytrzymujące m.in. napór wiatru wiejącego z siłą orkanu, tj. z prędkością do 150 km/h.


Powrót na stronę główną