Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kmt/ftp/okna/okna-pvc/idealhst85/index.html:1) in /home/kmt/ftp/okna/header.php on line 1
KMT - okna PVC, okna aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe

Profil Aluplast Ideal HST 85

Aluplast Ideal HST 85 mm
Nowe drzwi unoszono-przesuwne aluplast HST 85 mm są ewenementem na rynku: są dostępne w trzech różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej: od wersji basic, poprzez wersję standard, aż po wersję premium, która spełnia najwyższe wymagania dla domów pasywnych.

Jeden system - trzy rozwiązania

Od początku tego roku dostępny jest nowy system drzwi HST 85 mm, który jest z jednej strony odpowiedzią na oczekiwania w zakresie tworzenia coraz większych konstrukcji okiennych, a z drugiej strony poprzez zmiany konstrukcyjne, a przede wszystkim możliwość stosowania szerszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, pozwala uzyskiwać ponadprzeciętne właściwości w zakresie izolacyjności cieplnej. Nowością w tym segmencie jest modułowy charakter konstrukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych.

W ramach systemu kształtowników Ideal 8000 następuje połączenie dwóch różnych dróg do uzyskiwania ponadprzeciętnej oszczędności energii poprzez ograniczanie przenikalności cieplnej całej konstrukcji okiennej. Z jednej strony, kształtowniki zwiększają swoją głębokość i ilość wewnętrznych komór, a z drugiej możliwa jest częściowa rezygnacja ze stosowania stalowych wzmocnień w skrzydłach na rzecz technologii „bonding inside” polegającej na wklejaniu pakietu szyby zespolonej we wrąb skrzydła okiennego.

Podobnie jak wszystkie serie profili aluplast system Ideal 8000 cechuje wielość wariantów konstrukcyjnych, wzajemna kompatybilność profili, a przede wszystkim swoboda w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Biały

Kolory skrzydeł i ram standardowe

Ciemny dąb
Złoty dąb
Orzech
Dąb khaki (Winchester)
Antracytowy piaskowany

Kolory skrzydeł i ram niestandardowe

Dąb specjalny
Dąb naturalny
Mahoń
Daglezja
Oregon III
Walnuss terra
Walnuss amaretto
Ciemny zielony
Ciemny czerwony
Palisander
Szary
Szary antracytowy
Stalowy niebieski
Zielony
Brylantowy niebieski
Kremowy
Brzoza
Szary piaskowy
Szary bazaltowy
Aluminium szczotkowane
Szary kwarcowy
Przedstawione próbki kolorystyczne mogą różnić się od oryginałów.

Foldery reklamowe